16 Nisan 2014 Çarşamba| 45 Yazar 7 kategori 468 Haber

Hergün 1 Bardak Nar Suyu

Ocak 25, 2012 | Sağlıklı Beslenme | aysegul
Google
Haberi Oyla

nar suyu 515x386 Hergün 1 Bardak Nar Suyu

Nar suyu kalp rahatsızlıklarına birebir iyi gelen vitamin deposudur. Lezzetli bir meyve olması haricinde besin değeri açısından da oldukça faydalıdır. Hergün bir bardak nar suyu için kalp krizinin önüne geçin. İçinde bulunan vitaminler sayesinde kalbi ilaç gibi koruyor.

Antioksidan özelliği ve içerdiği vitaminler sayesinde vücut direncini artırıyor. Kış aylarında bağışıklık sistemini kuvvetlendiren nar suyunun son zamanlarda tüketimi artmıştır.Nar suyu kırmızı şarap ve yeşil çaydan daha çok anitoksidana sahip. İçinde bulunan vitaminler damarların tıkanmasını önlüyor. Prostat kanseri üzerinde uygulanılan nar tüketimi oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

Ayrıca nar suyu erkeklerde sperm sayısını ve kalitesini arttırır.Yapılan diğer bir araştırmada ise yağ yaktığı gözlenmiştir. Mevsiminde içilen bir bardak nar suyu insan vücudunu olumlu etkiler.

nar1 515x386 Hergün 1 Bardak Nar Suyu

Doktora Sor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Hergün 1 Bardak Nar Suyu benzer konular